6.0025.00

Biļetes veids CenaKopāDaudzumsPieejamība
FESTIVĀLA BIĻETE (bērnam) 12.00 0.00 Izpārdots
FESTIVĀLA BIĻETE (vecākam/pavadonim) 6.00 0.00 Izpārdots
FESTIVĀLA BIĻETE (ģimenēm ar 3+ karti) 25.00 0.00 Izpārdots

Koknesē 22.augustā, 2021.g.


Bērnu biļetēm līdz pasākuma dienai atlaide -50% – 6.00 eur! Pasākuma dienā 12 eur.

APMEKLĒJUMA NOTEIKUMI:
Nav jālieto sejas maskas!
Bērni pasākumu līdz 12 gadu vecumam var apmeklēt BEZ ierobežojumiem, nav vajadzīgs nekāds Covid apliecinājums, ne sertifikāts.
Bērniem no 12 gadu vecuma (pēc 12 gadu sasniegšanas) un vecākiem (pavadoņiem) jābūt līdzi vai jāuzrāda elektroniski šādi sertifikāti (apliecinājumi):
Pārslimojušiem vai vakcinētiem derīgs sertifikāts. Pārējiem negatīvs testa rezultāts, kas nav vecāks par 48h vai apliecinājums, ka pirms pasākuma organizatoru darbinieku klātbūtnē ir veikts Covid-19 ātrais antigēna siekalu tests un tā rezultāts ir negatīvs.
Kur veikt Covid-19 analīzes? – http://covid19.gov.lv/par-covid-19
ŅEMIET VĒRĀ!
Bērniem no 12 gadiem (kuriem arī ir vajadzīgs apliecinājums), līdz 31.augustam, tests publiskajos testēšanas punktos ir bez maksas!
❗❗❗Pasākumā uz vietas (blakus pie kases) varēs veikt arī ĀTRO SIEKALU testu (priekš negatīvā) rezultāta, lai varētu apmeklēt pasākumu tie, kam ir virs 12 gadi un vecāki. Testerīša cena būs 6 eur ❗❗❗

Pēc biļešu iegādes Covid – 19 inficēšanās vai pozitīva testa rezultāta gadījumā jāuzrāda to apliecinošs dokuments un biļešu vērtība konkrētajai personai vai visai ģimenei tiks atmaksāta piecu dienu laikā no attiecīgas informācijas saņemšanas e-pastā info@ticketpoint.lv

Mēs ļoti ceram, ka situācija valstī saistībā ar Covid19 noteikumiem mainīsies un varēsim tikties bez cilvēku dalīšanas. Bet mājās jau arī nesēdēs un bērni ļoti vēlas beidzot kādu izklaidi! Tā kā bērni līdz 11 gadiem (ieskaitot) var nākt bez ierobežojumiem un līdz 18 gadiem tests līdz 1.septembrim ir bez maksas, tad esam nolēmuši šogad dot pasākumiem zaļo gaismu. Vecākiem/pavadoņiem gan diemžēl ir jāapliecina, ka ir droši apmeklētāji ar kādu no sertifikātiem vai negatīvajiem testiem. Mēs nemudinam vakcinēties un to arī nevajag mūsu pasākumos. Esiet veseli un tiekamies pasākumos!
Pasākuma valoda: latviešu
Bezmaksas ieeja: Bērniem līdz 2 gadu vecumam(ieskaitot) ieeja bez maksas (no 3 gadi vajadzīga biļete). Pavadonim jāpērk Vecāku/Pavadoņu biļete.

Koknesē, Kokneses estrādē, 2021.g.22.augustā

Ieeja no plkst 16:00. Pasākums no 17:00 – 20:30


BIĻEŠU INFO:
Vecākiem (pavadoņiem) ieejas biļete 6 eur (iepriekšpārdošanā un pasākuma dienā)
Daudzbērnu ģimenēm ar 3+ karti (jāuzrāda visiem) īpaša cena – Tikai 25 eur ģimenei.
Biļetes pērc internetā www.ticketpoint.lv un pasākuma dienā uz vietas.
Pāsākumā jāuzrāda personas apliecinošs dokuments.

Apraksts

KIDS WONDERLAND – mini festivāls bērniem un ģimenēm
(FOAM & BUBBLE party)

mini festivāls bērniem un ģimenēm

Koknesē, Kokneses estrādē, 2021.g.22.augustā

Ieeja no plkst 16:00. Pasākums no 17:00 – 20:30

Bērni par burbuļiem un putām būs sajūsmā!

Kids Wonderland ir iespējams viens no taviem šīs vasaras interesantākajiem brīvdienu atpūtas galamērķiem, uz kurieni doties kopā ar visu ģimeni un iepazīt maģisko putu un burbuļu pasauli.

Jautras un interesantas ģimeņu aktivitātes visa vakara garumā. Tai skaitā Lāzertaga poligons ar šķēršļiem.

Pasākumā galvenais notikums būs LIELĀ PUTU LAVĪNA, kurā bērni varēs veldzēties un ballēties uz nebēdu.

Visa vakara garumā burbuļu darbnīcas sadarbībā ar Mistery Bubbles, kā arī vakara kulminācijā maģiskais DŪMU burbuļu šovs. Kā arī atsevišķi ģimenes sacentīsies dažādos veiklības un gudrības uzdevumos. Balvu fonds no ziepjuburbuli.lv un sadarbības partneriem 100 eur vērtībā.

Bet pašas sacensības nav galvenais, svarīgi ir kopā pavadītais laiks ar ģimeni. Bērni visa vakara garumā – no pl.17.00 līdz 20.30 varēs atpūsties un nofotogrāfēties burbuļu foto stendā un našķoties saldumu bārā.

Kamēr bērni izpriecājas, mammas un tēti varēs atpūsties “Ģimeņu atpūtas teltī”, kurā varēs atpūtināt kājas uz Kids Wonderland pufiem un paslēpties no saules vai lietus. Lielās galda spēles aktīvai atpūtai un mantiņu stūris pašiem mazākajiem.

Biļešu cenas un vairāk info par pasākumiem citās pilsētās www.ticketpoint.lv


APMEKLĒJUMA NOTEIKUMI:

PASĀKUMUMS NOTIEK REŽĪMĀ “AR DROŠĪBAS” NOTEIKUMIEM

(Vakcinētie, ar negatīvu testu vai izslimojuši)

Nav jālieto sejas maskas!

Bērni pasākumu līdz 12 gadu vecumam var apmeklēt BEZ ierobežojumiem.

Bērniem no 12 gadu vecuma (pēc 12 gadu sasniegšanas) un vecākiem (pavadoņiem) jābūt līdzi vai jāuzrāda elektroniski šādi sertifikāti (apliecinājumi):

  • ir vakcinējies pret Covid-19;
  • pēdējā pusgada laikā ir pārslimojis Covid-19;
  • pēdējo 48 stundu laikā ir veicis Covid-19 testu un tā rezultāts ir negatīvs;
  • pēdējo 6 stundu laikā ir veicis Covid-19 ātro antigēna testu un tā rezultāts ir negatīvs.

Pirms biļešu iegādes, lūdzu, pievērsiet uzmanību valstī noteiktajiem noteikumiem pasākuma apmeklēšanai saistībā ar Covid-19 izplatības ierobežošanu. Veicot pirkumu, patērētājs piekrīt ievērot valstī noteiktos epidemioloģiskos noteikumus pasākuma apmeklējumam.

Vietnē www.covid19sertifikats.lv iegūts digitāls sertifikātu, kas apliecina vakcinācijas, Covid-19 pārslimošanas vai negatīva testa rezultāta faktu. Ja nav iespējas sertifikātu iegūt elektroniski, to papīra veidā pēc pieprasījuma izsniedz ārstniecības iestāde vai kādā no vienotās valsts un pašvaldības klientu apkalpošanas centriem (https://www.varam.gov.lv/lv/vpvkac).

** Pēdējo 48 stundu laikā veikts Covid-19 tests, un tā rezultāts ir negatīvs, vai pēdējo 6 stundu laikā veikts Covid-19 ātrais antigēna tests, un tā rezultāts ir negatīvs. Personām no 18 g.v. tests tiek apmaksāts no valsts budžeta līdz š.g. 1. 08., personām līdz 18 g.v. – līdz š.g. 1.09. Informācija: https://www.spkc.gov.lv/lv/valsts-apmaksatas-covid-19-analizes (5.punkts)